Завантаження

Відгуки моїх клієнтів

Додати відгук

Обязательное поле

Як вас звати? (Ім'я, або повне ПІБ)
Ваша персональная страница в социальной сети?
Что Вы о нас думаете?

Зйомок одягу для бренду KOHA

Працюю з Дмитром Моісеєнко вже не в перший раз. Мало того, впевнена що не востаннє. Робила кілька зйомок колекцій одягу для свого бренду. Залишаюся дуже задоволена результатом і роботами Дмитра і ще, що не менш важливо, вся наша спільна робота проходить на одному диханні. Цей “чарівник” ще більше закохав мене в мої творіння і вселив ще більше впевненості в мене. Дмитро, спасибо огромное! До нових зустрічей, до нових робіт!

Ліля
2017/12/26

Весільна фотографія Ольги і Олександра

Кажуть слово “дякую” чарівне! для чудового фотографа Дмитра Моїсеєнко слів подяки висловити просто в рядках мало! Знаєте, хороший фотограф – це коли фотокартки зроблені з душею і справжніми емоціями! Ми ні краплі не помилилися у виборі! Спасибі за професіоналізм!

Шишко Ольга
2017/10/06

Фотозйомка одягу для Левченко Людмили

Дуже талановитий фотограф, справжній майстер своєї справи! Тільки Дмитру довіряю зйомки моїх речей. Всім рекомендую як дуже талановитого фотографа!

Левченко Людмила Анатоліївна
2017/08/29

Сімейна фотозйомка для Юлі

Величезне спасибі за фотографії! Стільки емоцій!!! Дмитро знає свою справу і вміє створити невимушену обстановку і чудовий настрій. Дмитро не талант в Талантище своєї справи!!!!!
Успіхів вам у роботі і в житті!